z môjho denníka

Autor: Erik Valečko | 27.1.2014 o 12:49 | (upravené 26.2.2014 o 17:12) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  76x

Piatok, 27.01.2014, 04:40 hod. Budíček 4:40 hod, osobná hygiena, nakŕmenie rybičiek, príprava kávy - skvelý deň... Nasledovali modlitby, príprava na rozcvičku, raňajky, čistenie zemiakov, komuni s pani doktorkou, sprcha, prezlek do gala, stretnutie s prezidentským kandidatom pánom Andrejom Kiskom..

Piatok, 27. 1. 2014 12:50:20. Dnes ráno som vstal o 4:40 hod. , išiel som na toaletu, vrátil som sa na izbu, zapálil som si lampu náladovku, vypol filter v akváriu, ktoré mi daroval môj ocko na meniny, nakŕmil som rybku bojovnicu menom „bojovník“ – je to samec asi 5 centimetrový – modrého sfarbenia , ale nejak mu nebralo, tak som zapojil naspäť filter, obliekol som sa, pripravil kávu, cigy a išiel o 5:00 na nádvorie domu, kde bývam. Mal som úžasný deň. Ráno modlitby s Pánom Ježišom a Jeho Svätým Duchom, keď som mu povedal „Dobré ráno – Duchu Svätý“ a začal som Ho chváliť chválospevmi , ktoré mám nahraté v smartfóne. O 6:00 som sa vrátil na izbu., pustil som si nahraté Božie slovo z môjho mobilu, a popritom to som sledoval Bibliou. Spolubývajúci mi síce vynadal, ale nedal som sa. O siedmej ráno som si dal druhú kávu a cigu a pripravil sa na rozcvičku, ktorá bola od 07:45 do 07:55, potom som si išiel pre čisté prádlo do práčovne, odniesol som si ich na izbu, vybalil do skrine a išiel som na raňajky. Mali sme rybaciu pomazánku s pečivom (chlebík a rohlík) +mandarinka na desiatu. O ôsmej som išiel navážiť zemiaky na čistenie pre kuchyňu 6kíl do polievky s fazuľou a 23 kí l na placky na večeru. Mal som 1. Skupinu 5 ľudí a pomáhal som im čistiť zemiaky. Čistili sme do 09:10 a do 09:30 sme mali prestávku . Išli sme si zapáliť a urobil som si kávu na komunitu s pani Hankou a pani doktorkou Bayerovou. Preberali sme dochádzku, dochvíľnosť, tútorstvo, atd. Po komunite sme išli na obed, bol ryžový nákyp s ovocím, po obede fajka a kafčo, potom relax, zase som nakŕmil rybku, ale nechutilo jej, tak som filtráciu zopakoval. Ona sa potrebuje zadaptovať. 0 14:00 sme išli na vychádzku , do Billy, kúpil som si sviečky na noc, rád zaspávam pri sviečke, keď sa dívam do akvarka.

Pred vychádzkou som si dal horko-ľadovú sprchu a obliekol sa do gala, lebo som mal večer stretnutie s kandidátom na prezidenta SR pánom Andrejom Kiskom. Bolo to úžasné. Dal som si nealko pivo, zapisoval som si poznatky a komentáre a celkový priebeh, prečítal som si autorovu publikáciu, položil som mu otázky ohľadom MLM (sieťového marketingu), ktorým sa živím a tiež na otázku bytovej situácie mladých ľudí a mladých rodín. Na záver som sa s ním porozprával ohľadom publikácie pre managerov, ktorú si stiahnem z webu a ďalšie si vyzdvihnem v jeho Office v Poprade v Naftoprojekte na 5. Poschodí. Vypýtal som si venovanie do publikácie s venovaním pre mňa a moju rodinu, dopil som pivo a stiahol si z webu nejaké aplikácie. Potom som sa s ním rozlúčil po krátkom poradenskom rozhovore a odišiel som z hotela von. Tam som si zapálil cigaretu a rozmýšľal, čo ďalej. Prišla mi myšlienka, že by som sa s ním mohol ešte cestou späť porozprávať, a tak sa aj stalo. Pozval ma do svojho Meďáka na predné sedadlo, pozval som ho do domu viery (www.domviery.sk )Porozprávali sme sa a odišiel som domov. Otvoril mi Ondrej – tútor, a pokecal som s ním v jeho Office. Nechal som mu publikáciu od pána Kisku. Potom som šiel na môj počítač na svoju webovú stránku www.enrico.pleja.tv a pokračoval v práci na pc. Teraz končím denník a idem ho uverejniť na blog.sme.

Prajem Vám veľa šťastia, lásky a úspechov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?